قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت


1- عضویت در وب سایت فروشگاه اینترنتی ثمن شجره شرق طوبی به معنای اعلام موافقت کاربر عضو شده با کلیه قوانین ومقررات ثمن شجره شرق طوبی میباشد .

2- کاربر عضو شده پس از ایجاد حساب کاربری میتواند بسیار بیشتر نسبت به شخص بازدیدکننده از مزایای سایت و اطلاعات آن بهره مند گردد .

3- ارائه نظرات کاربران در سایت به زبان فارسی خواهد بود و بعد از بررسی ، مورد پردازش و تائید قرار گرفته و پس از آن به معرض نمایش گذاشته خواهد شد . شایان به ذکر است نظرات کاربران دقیقا" مطابق با نقد و بررسی تخصصی محصولات نیست و نیز فروشگاه اینترنتی ثمن شجره شرق طوبی هیچگونه مسئولیتی در رابطه با صحت وسقم این اطلاعات نمی پذیرد.

4- پل ارتباطی ثمن شجره شرق طوبی با شما فقط از طریق وب سایت لینک تماس با ما برقرار میباشد ، لذا خواهشمند است در صورت مشاهده غیر از عناوین یاد شده حتما" با ما تماس بگیرید.

5- تمام تلاش و کوشش گروه ثمن شجره شرق طوبی این است که بتواند اطلاعات و محتوای اورجینال و غنی برای اطلاع رسانی به همراه محصولات 100 درصد اورجینال برای فروش به کاربران و بازدیدکنندگان محترم ارائه دهد .

6- بدیهی است امکان اشتباه تایپی و... در ارائه محتوای محصولات پیش می آید ، لطفا جهت اطمینان نهائی حتما با ثمن شجره شرق طوبی تماس حاصل نمائید .

7- تمامی اطلاعات در سایت ثمن شجره شرق طوبی در انحصار مالکیت گروه ثمن شجره شرق طوبی میباشد و هرگونه سوء استفاده از نام ، لوگو و متعلقات سایت حتما" تحت پیگردقانونی قرارخواهد گرفت .

8- استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی ثمن شجره شرق طوبی فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است .

9-پس از تکمیل خرید و انجام مراحل ثبت سفارش کالا های مورد نظر گزینه نوع ارسال خود را انتخاب کنید در غیر این صورت کالا ارسال نخواهد شد.